O mnie

nad morzem

Zawodowo – grafik komputerowy z 30 letnim stażem, a rozpoczynałem jako rysownik w … szkole podstawowej. Pierwsze plakaty, których zdjęć nie zachowałem to grafiki w tuszu zespołów rockowych oraz plakaty filmowe. W pracy grafika niezliczona ilość plakatów, banerów, ulotek, znaków firmowych, galerii firmowych fotografii, nieskończona ilość obróbek, składy a w końcu własna książka. Po drodze sygnały zapowiadające inne zainteresowania czyli prowadzenie szkoleń dla bezrobotnych. Ważny rozdział to praca z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie. My ich socjalizowaliśmy, a oni nas. Niezwykłe i nie do przecenienia.

W 2019 dopiąłem swego i ukończyłem Pedagogikę Opiekuńczo-Wychowawczą broniąc pracę licencjacką na 5. Okres ten – dzięki niemu rozpisałem się i tak jest do dziś. Przekazać młodemu pokoleniu i dzieciom:

  • mody mijają a dobrym zawsze warto być.

Strona którą prowadzę wymaga środków finansowych i nakładu pracy. Wasza pomoc finansowa sprawi, że będę mógł kontynuować moją twórczość i dzielić się z Wami sztuką i publicystyką. Z góry dziękuję za każde wsparcie.

Jeśli chcesz wspomóc moją działalność, możesz wpłacić dowolną kwotę na konto:

przekaż wpłatę na konto PLN
SKOK Stefczyka 79 7065 0002 0650 0352 2003 0001
dopisz : darowizna
właściciel rachunku:
Jerzy Gawryołek